Συναυλία φιλανθρωπικού χαρακτήρα

Δυνατά ξεκίνησε φέτος το δεκαπεντεμελές μαθητικό συμβούλιο των μαθητών του σχολείου μας, το οποίο σε συνεργασία με τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του Λυκείου οργάνωσε στα τέλη του Οκτωβρίου μια συναυλία φιλανθρωπικού χαρακτήρα. Το μουσικό συγκρότημα ΚΟΖΑ MOSTRA λοιπόν, το οποίο το 2013 είχε λάβει την 6η θέση στο μουσικό Διαγωνισμό ?Eurovision?, πήρε τα όργανά του  και στις 30 Οκτωβρίου έδωσε ζωή στο Στάδιο της Ορμύλιας για καλό σκοπό.

unnamed (2)Αξίζει να αναφερθεί η πολύτιμη βοήθεια του Δημάρχου του Δήμου Πολυγύρου, κυρίου Αστερίου Ζωγράφου, του Αντιδημάρχου του Δήμου μας, κυρίου Γεωργίου Ματέα καθώς και της προέδρου του Νομικού προσώπου(N.Π.Δ.Δ.), κυρίας Ιφιγένειας Κυριάκου, οι οποίοι εξ αρχής στάθηκαν στο πλευρό των μαθητών.

Κύριε Δήμαρχε, κύριε Αντιδήμαρχε, κυρία Πρόεδρε, σας ευχαριστούμε πολύ!!

Παρακάτω παρατίθενται μερικές φωτογραφίες από την εκδήλωση μας:

unnamed (4)unnamed (5)unnamed (9)unnamed (23)unnamed (25)unnamed (6)unnamed (7)unnamed (3)unnamed (22)unnamed (8)

unnamed (21)

unnamed (20)

unnamed (19)

unnamed (18)

unnamed (16)

unnamed (17)

unnamed (15)

unnamed (14)

unnamed (13)

unnamed (11)unnamed (12)